Pokoje hotelowe

W Gościńcu Jantar znajduje się 12 pokoi hotelowych z łazienkami.  W Gościńcu jest  9 pokoi dwuosobowych, 2 trzyosobowe oraz 1 z łóżkiem małżeńskim wyposażony w kanapę(pokój 3/4 osobowy rodzinny).

Wszystkie pokoje hotelowe w Gościńcu Jantar wyposażone są w miejsce do spania, stół, szafę oraz telewizor, czajnik, lodówkę, ręczniki, pościel. W każdym z pokoi znajduje się sporych rozmiarów łazienka z prysznicem. Każdy z pokoi to pokój z łóżkami pojedynczymi, oprócz pokoju, w którym znajduje się jedno łóżko podwójne oraz kanapa (pokój 3/4 osobowy – rodzinny). Na terenie Gościńca można także skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Na miejscu dostępny jest też niestrzeżony parking miejski. Obiekt ogrzewany, dostępny do rezerwacji także zimą.

Niektóre z pokoi posiadają balkon (tylko pokoje dwuosobowe).

We wszystkich pokojach obowiązuje zakaz palenia. W trakcie pobytów dłuższych niż tydzień pościel wymieniana jest raz w tygodniu, ręczniki zmieniamy dwa razy w tygodniu.

Istnieje możliwość wynajęcia pokoju dla 1 osoby. Zapraszamy na dłuższe pobyty.

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14.00, kończy o godzinie 12.00.

Uwaga! Zameldowanie od 14.00 do 20.00. Zameldowanie w innych godzinach jedynie możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.