Gościniec

Gościniec Jantar położony jest w centrum Giżycka, 500 metrów od jeziora Niegocin. Stąd wszędzie jest blisko do portu nad  jeziorem Niegocin, na plażę, do sklepów i banków.

 

 Gościniec Jantar Giżycko
Gościniec Jantar Giżycko

Gościniec Jantar zapewnia Państwu komfort i coś, co trudno znaleźć w dużych hotelach: domową atmosferę. Autentyczna opinia o obiekcie Gościniec Jantar  : „Przepyszne śniadania, miła praktycznie domowa atmosfera i przemiły oraz kontaktowy personel.”

Pensjonat  Gościniec Jantar położony jest w samym centrum Giżycka.  Dysponuje także bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Wszystkie pokoje w obiekcie  wyposażone są w telewizor oraz łazienkę z prysznicem, ręczniki, pościel, czajnik bezprzewodowy i lodówkę. Obecnie w większości pokoi są  telewizory  led. Wszystkie pokoje w obiekcie  są objęte zakazem palenia. W pobliżu obiektu znajduje się niestrzeżony parking miejski. Na miejscu serwowane jest śniadanie. Przy większej ilości gości śniadanie serwowane jest formie szwedzkiego bufetu. Obiekt ogrzewany, dostępny do rezerwacji także zimą. Dojście na wyższe piętra tylko schodami.

Do obiektu należy położona na parterze Pizzeria Margarita. Pizzeria z wyjątkowym klimatem położona w samym centrum Giżycka. Serwowane tu są pyszne pizze oraz inne dania kuchni włoskiej. Szczególnie polecane są sałatki – z kurczakiem, tuńczykiem, grecka, do których gratis dodawane są bułeczki prosto z pieca.

Od dworca kolejowego i autobusowego w Giżycku obiekt dzieli dystans 300 metrów. Odległość od jeziora Niegocin w linii prostej to 250 m. Odległość do plaży to 800 m. Do plaży można dojść od 10- 12 minut.

Centrum Giżycka to idealne miejsce do wypoczynku połączonego z rozrywką, także idealne miejsce pracy. Giżycko leży w jednej z najpiękniejszych części Mazur.

Nie wystarczy jeden nocleg w krainie Wielkich Jezior, żeby poznać uroki tych ziem, dlatego zachęcamy do przyjazdu na dłuższe pobyty.